Duyuru

751

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE!
Yönetim Kurulumuz Kovit-19 döneminde önemli bazı çalışmalar yapmıştır. Bunların en önemlisi Vakıflardan derneğimiz adına bir mekân temin etmektir. Gerek Vakıflar Genel Müdürlüğü nezdinde gerekse Fatih Belediye Başkanlığı nezdinde yaptığımız çalışmalarda Kamu Yararına Dernek hep engel teşkil etmiştir. Bu engeli aşabilmemiz için İl Dernekler Müdürlüğünün talebi ile Ana Tüzüğümüze ilave madde konulması için tüzük değişikliği istenmektedir.
Bu nedenle tüzük değişikliğine gitmemiz gereği doğmuştur. Yönetim Kurulumuz 03.03.2021 tarih ve 2021/96 no’lu kararı ile Olağanüstü Genel Kurulu yapma kararı almıştır.
Karar gereğince 27 Mart 2021 de nisaplı, 03 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 14.00 de nisapsız Olağanüstü Genel Kurulumuz yapılacaktır.
Bilgilerinize saygı ile sunulur.

Adres : Halil Dıfat Paşa Mah. PERPA Ticaret merkezi, A Blok Kat. 14 No:2200 Büyük Konferans Salonu Şişli 34384- İstanbul

Gündem :

  1. Açılış ve yoklama,
  2. Divan Kurulunun Seçimi
  3. Divan Kuruluna Toplantı tutanağını imzalama yetkisinin verilmesi,
  4. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması,
  5. Tüzük değişikliği taslağının görüşülmesi ve onaylanması,
  6. Kamu Yararına Dernek Statüsü kazanma, Vakıf kurma, İktisadi İşletme açma ve bölgemizde aynı amaçla çalışan derneklerle federasyon kurma-katılma kararının alınması
  7. Dilek ve temenniler

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!