Gizlilik politikası

Biz kimiz

Web sitemizin adresi: https://folklorkurumu.org.tr.

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

Yorumlar

Sitemizde her hangi bir yorum alanı açık değildir.

Ortam

Görselleri web sitesine yüklerseniz, gömülmüş konum verileri (EXIF GPS) içeren görseller yüklemekten kaçınmalısınız. Web sitesi ziyaretçileri, web sitesindeki görsellerden herhangi bir konum bilgisini indirip çıkarabilir.

Çerezler

YORUMLAR: Sitemiz de yorumlar kapalı olduğu için herhangi bir veri kaybınız yoktur.

GİRİŞ: sitamizde herhangi bir üye girişi yoktur, bu sebeple herhangi bir veri kaybınız yoktur.

YAYINLAMA: Sitemizde site yöneticisi dışında herhangi biri her hangi bir veri yayınlayamaz. Bu yüzden veri kaybınız yoktur.

Diğer sitelerden gömülen içerik

Bu sitedeki makaleler gömülü içerik (ör. videolar, resimler, makaleler, vb.) Içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Bu web siteleri sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf tarafından gömülmüş şeklide takip yapabilir ve bir hesabınız varsa ve bu web sitesinde oturum açtıysanız, gömülen içerikle etkileşiminizi takip etme dahil olmak üzere, bu gömülen içerikle etkileşiminizi izleyebilir.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

Web sitemizde bıraktığınız her hangi bir veriyi 3. kişilerle paylaşmıyoruz.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız

Web sitemizde sadece iletişim formları üzerinde veri akışı sağlanmaktadır.

Başvuru Formu : Ön başvuru formu bilgileri ilgili müdürlüklerin bilgisine sunulup başvuru sahibi ile irtibata geçildikten sonra silinir.

İletişim Formu: Talep yada soru cevaplanıp mail ortamında neticelendikten sonra silinir. Bilgi Formu : Folklor Kurumu ailesine katılmak için gerekli bilgiler üyelik süresince online olmayan bir ortamda saklanır.

Bu formların birer kopyaları, kullanıldığı/gönderildiği tarih ve saatte form sahibine de gönderilir. Form sahibi bu kopyayı silip silmemek kendi sorumluluğundadır.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler

Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verinizi nereye gönderiyoruz

Folklor Kurumu dışında hiç bir yerde kullanılmamak üzere online ortamda saklanmamaktadır.